nieuws van Kusters Precision Parts

Kusters Precision Parts
Kusters is verhuisd!

Kusters Precision Parts is bijna 50 jaar geleden begonnen als familiebedrijf en heeft door de jaren heen het familiegevoel altijd behouden. Wij zijn inmiddels gegroeid tot een belangrijke toeleverancier in hoogwaardige fijnmechanische componenten van de meest uiteenlopende metaal- en kunststofsoorten. Met een ultramodern machinepark blijft Kusters vernieuwen.

Tijdens de zomerperiode zijn TB Precision Parts (www.tbprecisionparts.nl) en Kusters Precision Parts geïntegreerd om onder de naam Kusters Precision Parts verder te gaan.

Daarnaast zijn we verhuisd naar onze nieuwe locatie aan de IJzerweg 4 in Oss.

Onze gebundelde krachten en een hypermoderne productieomgeving gaan er voor zorgen dat we onze klanten nog beter van dienst kunnen zijn. Als we de puntjes op de i hebben gezet, bent u van harte welkom om ons te bezoeken.

Word jij enthousiast van het werken in een hightech omgeving? Voel jij je thuis in een stabiele en groeiende organisatie binnenkort gevestigd in een hypermodern nieuw pand? En werk jij graag voor klanten in onder andere de hightech en semiconductor industrie, machinebouw, automotive en medische sector? Hou dan deze website in de gaten!

Wij zullen de aankomende maanden dan ook voortdurend op zoek zijn naar nieuwe medewerkers voor diverse functies. Houd de website goed in de gaten voor de laatste vacatures!

Meer nieuws

Edwin 25 jaar in Dienst

Edwin 25 jaar in Dienst

Sommige jubilea zijn extra bijzonder en vorige week was er zo eentje! Onze CNC-frezer/ programmeur Edwin Van de Vondervoort vierde zijn 25-jarig...

Vrouwen in ons team

Vrouwen in ons team

Bij Kusters Precision Parts zijn we super blij met alle vrouwen in ons team. Zeker in een technisch bedrijf is de aanwezigheid van zoveel dames geen...